Lokalita

Aquapark Tatralandia se nachází v jedné z nejbohatších lokalit na zřídla minerálních vod na Slovensku, nedaleko Liptovského Mikuláše v obci Liptovský Trnovec. Vzdálenost aquaparku od centra Liptovského Mikuláše je pouze 4 km.

Jak se k nám dostanete

Příjezd autem

Slovenská dálnice D1 ze západu i východu – exit Liptovský Mikuláš a poté směrem na severozápad - Liptovský Trnovec. Sledujte značení - Aquapark Tatralndia.

GPS souřadnice

GPS: N49°06.329 E19°34.240

Dálnice je zpolatněna - ceny SK dálničních známek pro auta do 3,5 tuny je: roční - 1100 Kč, měsíční - 300 Kč, 7 denní - 150 Kč. Bližší informace najdete na stránkách UAMK.

Známky můžete zakoupit také v prodejnách Autoturist.

Autobusem

Autobusové nádraží Liptovský Mikuláš je vzdálen pouze 2 km od Aquaparku. Můžete využít linky městské a přímestské dopravy směrem Liptovská Ondrašová a Liptovský Trnovec. K aquaparku taky vede cyklostezka a stezka pro pěší.

Vlakem

Vlakové nádraží je vzdáleno pouze 50m od autobusového nádraží. Můžete využít linky městské a přímestské dopravy směrem Liptovská Ondrašová a Liptovský Trnovec. K aquaparku taky vede cyklostezka a stezka pro pěší.

Jízdní řády najdete zde

www.idos.cz

jízdní řády na centrum.cz

cp.zoznam.sk

MHD Liptovský Mikuláš

 

GPS souřadnice

GPS: N49°06.329 E19°34.240

aquapark-tatralandia.cz Tatralandia.sk Thermal park Bešeňová Aquapark Tatralandia Hotel Beránek Praha Alton Hotel Praha Remu development
Snubní a zásnubní prsteny Zlatník a klenotník Hotel Beranek Prague Tylovo náměstí
RM Projekt Liptovský Mikuláš Zlaté řetízky - ruční výroba