Vítejte v Tatralandii, největším aquaparku na Slovensku

Aquapark Tatralandia

Liptovský Mikuláš, Slovensko

Aquapark Tatralandia SK se nachází v jedné z nejbohatších lokalit na zřídla minerálních vod na Slovensku /SK/, a to nedaleko Liptovského Mikuláše (SK) v obci Liptovský Trnovec. Voda Aquaparku Tatralandie je jedinečná v porovnaní s ostatními geotermálními vodami Liptova, protože částečně obsahuje i mořskou vodu, která se nacházela na území Liptovské kotliny zhruba před 40 milióny roků. Minerální voda Tatralandie blahodárně působí na pohybové a dýchací ústrojí. Aquapark Tatralandia je výborným místem zábavy a relaxace, nejen pro rodiny s dětmi.

Letní dovolená 2016 na Slovensku -  Aquaparku Tatralandia

Prožijte léto v bezpečné a krásné lokalitě Liptova koupání a hory na jednom místě...

Fotogalerie: Aquapark Tatralandia Slovensko

/album/fotogalerie-aquapark-tatralandia/a20160707-163814-jpg/ /album/fotogalerie-aquapark-tatralandia/p7073600-jpg/ /album/fotogalerie-aquapark-tatralandia/wellness-svet/ Wellness svět /album/fotogalerie-aquapark-tatralandia/wood-splash-kryte-atrakce/ Kryté atrakce /album/fotogalerie-aquapark-tatralandia/detske-skluzavky/ Sky slide /album/fotogalerie-aquapark-tatralandia/atrakce-black-magic/ Black magic skluzavka /album/fotogalerie-aquapark-tatralandia/nejvetsi-tobogan/ Tobogán Banana fun /album/fotogalerie-aquapark-tatralandia/ostrov-piratu-z-karibiku/ Ostrov Pirátů z Karibiku /album/fotogalerie-aquapark-tatralandia/tobogany-a-skluzavky/ Skluzavky
Výhodné rodinné vstupné - do Aquaparku celá rodina ještě levněji !!!

ZIMNÍ SEZÓNA 

Pondělí - neděle

10:00 - 21:00 hod.

Aquapark nabízí tyto atrakce, tobogány, bazény + novinky léta 2009

  • 28 tobogánů různých tvarů a délek
  • 11 bazénů (8 celoročních termálních, 3 letní)
  • Western City Šiklův Mlýn -  zdarma (novinka)
  • Krytý tropický wellness s Ocean bazénem
  • Showland - denní animační programy
  • Summer City (Bubble City, Blue Lagoon, trampolíny)

Aquapark Tatralandia je největším vodním parkem nejen na Slovensku, ale i v Čechách a v Polsku, a díky zdroji termální minerální vody je návštevníkům k dispozici po celý rok.

Na to, abyste si naplno vychutnali všechny atrakce Aquaparku Tatralandie Vám jeden den určitě stačit nebude. Právě proto nabízíme všem našim návštevníkům příjemné ubytování.

aquapark-tatralandia.cz Tatralandia.sk Thermal park Bešeňová Aquapark Tatralandia Hotel Beránek Praha Alton Hotel Praha Remu development
Snubní a zásnubní prsteny Zlatník a klenotník Hotel Beranek Prague Tylovo náměstí
RM Projekt Liptovský Mikuláš Zlaté řetízky - ruční výroba