Kniha návštěv

Datum 20.07.2016

Vložil Hana

Titulek wester city

Odpovědět

dobrý den měla
bych dotaz lze vynecaht aquapark a jít do western city ? kolik je vstupné.
Recenze tatranlandie mě přesvědčili, že aqupark navšítivit nechci

Datum 23.08.2014

Vložil Markéta

Titulek tatralandia

Odpovědět

Těšila jsem se do aquaparku jako největší aquapark na Slovensku a byla jsem hodně zklamaná,už nikdy více.Vysoké vstupné,na šatnách nefungovali pořádně zámky,tak jsem měla hned zablokovaný čip.Těšila jsem se na tobogány při placení se ptám jestly vše je v ceně celý areál a tobogány bylo mě řečeno že ano,po vstupu do areálu zjištění že víc jak polovina tobogánu spoplatněna za 2eura,tak kde to jsme?Takže zaplatím si vysoké vstupné,nefungující skřínky a ještě spoplatněné tobogány takže NIKDY VÍCE.

Datum 09.08.2010

Vložil Svoboda

Titulek (Vstupné) podle stáří dětí dle zdr. průkazu pojištěnce!!!!

Odpovědět

3-část-Po vstoupení do aquaparku jsem nabil dojmu,že zde každého chtějí oškubat jak slepici(předražené jídlo a pití) samozřejmě další kapitola jsou nekonečné fronty na tobogánech a jiných atrakcí.Konečné mé hodnocení aquaparku dle stupnice od 1 do 5.Dávam za 5.Do vaší předražené Tatralandie již nikdy!!Poučte se u vašich sousedů ve Western City.Zde jsou přijatelné ceny,vstupenky a výtečný program.Jsem se budem s rodinou rádi vracet.

Datum 09.08.2010

Vložil Svoboda

Titulek (Vstupné) podle stáří dětí dle zdr. průkazu pojištěnce!

Odpovědět

2-část-Bylo by snažší si nechat od rodičů na pokladně ukázat zdr.průkaz dítěte(tak jako je to v aquaparcích v Česku) kde je jasně uveden rok narození a né určovat vstupný dle výšky dítěte.Mé dítě upozorňuji není (student) a proto by jste měli váš systém vstupenek upravit.Nebudu platit vstupenku za studenta,která je dražší když mé 10 leté dítě jím není !!Celodenní vstupenka pro tříčlennou rodinu mě tedy vyšla na předražených 48 euro místo původních 36 euro.Opravdu skvělý příplatek za to,že mé 10 leté dítě skončilo v kategorii (student).

Datum 09.08.2010

Vložil Svoboda

Titulek (Vstupné) podle stáří dětí dle zdr. průkazu pojištěnce!

Odpovědět

1-část-Tak jsem taky zavítal z Čech z rodinou na dovolenou na Slovensko.Samozřejmě jsem dostal typ na Tatralandii.Řekl jsem si tedy dobrá,Tatralandii s rodinou navštívíme.První rozčarování v Tatralandii přišlo při koupi vstupenek pro celou mojí rodinu.Chtěl jsem zakoupit levnější celodenní rodinnou vstupenku pro 2 dospělé a dítě.Slečna v pokladně mě ale upozornila že můj 10 letý syn měří víc jak 140cm a tudíž musí mít studentskou dražší vstupenku.Tím pádem nárok na rodinné vstupné zaniká!!Velice mě tato situace rozhořčila.Jak je vidět tak v Tatralandii diskriminujete děti z větším vzrůstem.

Datum 05.06.2009

Vložil Jindřichovi frýdek

Titulek Ubytování

Odpovědět

Poradí mi někdo kde seženu levné a slušné ubytování i pro dítě v okolí aquaparku?Díky za rychlou odpověď,třeba i na email r.jindrich@centrum.cz

Datum 05.04.2009

Vložil Pavel

Titulek Sezóna

Odpovědět

Nevíte někdo,kde se dočtu,od kdy do kdy je letní a zimní sezóna???

Datum 06.04.2009

Vložil Admin

Titulek Re: Sezóna

Odpovědět

Aquapark Tatralandia nemá jednoznačně definovány sezóny - aktuální ceny zveřejňuje cca jednou měsíčně. Ceník na našem webu je pouze informativní. Informace jsou z webu www.tatralandia.sk

Datum 21.02.2009

Vložil síma z čr-beroun

Titulek prazdniny v tatrach

Odpovědět

O prazdninách 2008 jsme byly v tatrach.A tak jesme se byly podivat do tatralandie.Bylo to fakt super ale bylo docela dost lidi.Hlavně odpoledne a fronta u pokladny strasna ale stalo to zato.

Datum 11.12.2008

Vložil Fanda

Titulek První lyžování

Odpovědět

Jeli sme na Slovensko nočním vlakem, celý den na lyžích v Jasný a večer relax v akvaparku. Supr víkend.

aquapark-tatralandia.cz Tatralandia.sk Thermal park Bešeňová Aquapark Tatralandia Hotel Beránek Praha Alton Hotel Praha Remu development
Snubní a zásnubní prsteny Zlatník a klenotník Hotel Beranek Prague Tylovo náměstí
RM Projekt Liptovský Mikuláš Zlaté řetízky - ruční výroba